menu

Serdecznie zapraszamy na wyroby własne, ręcznie robione!

Konsumpcja na miejscu - jesz ile chcesz!

Do każdej porcji doliczamy 2,60 zł. ( od 1,60 do 2,80).

pojemnik - 0,60 zł.
podgrzanie - 1,00 zł.
okrasa - 1,00 zł. / sos - 1,20 zł.

Ceny dotyczą 1 kilograma produktu.